Představení – Denisa Kudláčková

Denisa Kudláčková ještě předtím, než  začala s Pole dance, od malička aktivně sportovala a věnovala se tanci. Již v 5 letech se zamilovala do baletu a věděla, že jednou chce být tanečnicí. 🙂 

Ve 12 letech se dostala na taneční konzervatoř v Brně a pomalu se jí plnil taneční sen. Tehdy během studia pomáhala v baletních představeních Národního divadla, jako např: Louskáček, Korzár, Spartakus, Bajadéra, Raymonda, Tanec od Ludvíka XIV. po break dance, Šípková Růženka, Popelka atd.

Po dostudování konzervatoře se z ní stal diplomovaný specialista oboru tanec 🙂

Baletní video z taneční konzervatoře:

video
play-rounded-fill

Hned po konzervatoři ale přišla její vášeň – Pole dance, čemuž se aktivně věnuje již 9 let. 

Live4Dance:

video
play-rounded-fill

Za dobu soutěžení v tomto sportu se jí povedlo získat 16 zlatých medailí ?

Video z Mistrovství světa Pole sport:

video
play-rounded-fill

3 zápisy v České knize rekordů a mnoho dalších ocenění. 

Video z českého rekordu:

video
play-rounded-fill

Ale nejen to, tento sport jí přinesl mnoho nových zkušeností, zážitků, přátel a pracovních příležitostí 🙂

Talk show – 7 pádů Honzy Dědka:

video
play-rounded-fill

Také aktivně vyučovala po celé České a Slovenské republice, ale také v Číně. Je Školící lektor Pole Dance Academy – ČSPDF – Pole Dance & Fitness Instructor Basic. Momentálně už 7. rokem provozuje brněnské studio One2one, které  založila společně s kolegou Romanem Gemrotem, kde je můžete osobně navštívit na lekcích, osobních tréninkách, speciálních akcích a konzultacích.

Sama Denisa se nevěnuje pouze Pole dance, ale má spousty klientů i na posilování, kde se v této oblasti bylo také třeba vzdělat: Instruktor fitness ( PeadDr. Vladimír Kolouch, Ph.D.)

Promo ONE2ONE studio Brno:

video
play-rounded-fill

V roce 2018 se dostala k fitness a několikrát stála na stupni vítězů v kategorii Sport a Fitness model. Po letech Pole dance bylo potřeba udělat změnu a vzdělat se zase více v oblasti, která ji velmi zajímala :-). Naučila se více ze světa fitness, výživy a celkově o tomto life stylu.

Video z fitnessové soutěže:

video
play-rounded-fill

V roce 2019 založila projekt Pole Dance Online.

Online platformu pro výuku pole dance.

A co je vlastně Denisy záměr s tímto projektem a co Vám vzkazuje?

“Upřímně jsou všechny tyto věci moc fajn a je super, když člověk zažije úspěch a ocenění za to, co dělá. Jsem za to nesmírně vděčná.

Mým největším cílem ale vždy bylo předat všechny zkušenosti dále někomu, kdo o to bude stát a zaslouží si to. Proto je pro mne tento projekt tím nejcennějším, co jsem mohla “vyhrát”. Ráda bych pomohla a poradila lidem, kteří by si chtěli za něčím jít, ale chybí jim motivace, řád, parťák a neví, jak a odkud to uchopit. 

Ráda Vás provedu krok po kroku. Pokud budete chtít, budu Vaším motivátorem. Sama moc dobře vím, jak je těžké, když je člověk na něco sám, a chybí mu hnací motor. Doufám, že alespoň z nějaké části tu pro Vás mohu být já a celý můj tým, který se postupem času bude rozrůstat. 

Ráda bych byla u toho, až se Vám něco, po čem jste dlouho toužili podaří, ať už online, nebo osobně, jakkoliv to půjde. Já už si své sny plním. A co Vy? Jdete do toho se mnou?” 🙂

Youtube kanál Pole Dance Online:

 

Jestliže jste dočetli až sem a rádi byste se o Denči dozvěděli ještě něco více, pusťte si tento podcast, který jsme natočili těsně po začátku karantény.

Video podcast:

video
play-rounded-fill