Dragonfly a Pole Dance Online

Jak to vzniklo

Když jsme byli na samém počátku příprav projektu Pole Dance Online, narazili jsme na zásadní otázku. Co vlastně bude mít lektorka na sobě? Chtěli jsme, aby oblečení hlavně dobře vypadlo a bylo funkční. Napadlo nás, že bychom z něj mohli udělat vůdčí vizuální prvek, od kterého by se vždy odvíjel design celého videa. A ideálně, aby bylo každé video jiné a originální. Kde ale vzít tolik různých modelů? Odpověď byla jasná, Dragonfly.

Historie firmy Dragonfly

Dragonfly je česká firma, která vznikla z potřeby mladého páru, oblékat se při sportu do kvalitního a hezkého oblečení. Petra a Petr, si po návratu z ciziny otevřeli své vysněné bikram jóga studio. Přitom však objevili díru na trhu se sportovním oblečením. Vznikla tak značka s logem v podobě vážky, produkující oblečení pro bikram jógu, fitness a pole dance, která si zakládá na maximální možné kvalitě zpracování, komfortu a materiálech. Něco, co začalo výrobou pár kusů pro známé a kamarády, se díky poctivosti a pílí, přetavilo ve firmu, vyvážející své produkty do více než 80 zemí světa. 

Osvědčený tým 

S Dragonfly jako firmou a jejími majiteli, máme dlouhodobě dobré vztahy a zkušenosti. Denisa je několik let jejich ambasadorkou, můžete ji vidět na oficiálních produktových fotografiích, ale co hlavně, v roce 2018 jsme ve stejném složení jako teď, vytvořili celkově velmi dobře přijaté a sledované video live4dance. 

video
play-rounded-outline

 

Produkty Dragonfly

Už podle toho, že v době vydání tohoto článku, se na webu Pole Dance Online nacházelo kolem 23 videí a v každém se objevil jiný model, je vidět, že nabídka je opravdu široká. A to nejsme zdaleka u konce. Věříme, že spousta z vás už doma nějaký kousek od Dragonfly má, ale pokud tomu tak ve vašem případě není, můžeme vám ho s klidným srdcem doporučit. To, co oceníte, je kromě krásných designů a široké škály barev, především kvalita materiálu, funkčnost a do posledního detailu vyladěný střih. Oblečení díky tomu zůstává na svém místě, není průhledné, při propocení nestudí a skvěle vypadá. 

Benefity pro členy Pole Dance Online

Vážíme si vás všech, kteří jste se rozhodli stát se členy Pole Dance Online. Díky tomu můžeme růst, a proto se vám snažíme přinášet kromě kvalitní výuky i zajímavé výhody. V případě Dragofly je to sleva na nákup oblečení. Podrobnosti o této akci se naši členové dozví prostřednictvím newsletteru.