Buď svým vlastním superhrdinou!

Znáte superhrdiny, ne? Třeba Supermana nebo Wonder Woman. My si ale nemyslíme, že to jsou ti praví superhrdinové, a proto jsme si pro vás připravili motivační kampaň #budsvymvlastnimsuperhrdinou, která bude v následujících měsících probíhat napříč našimi sociálními sítěmi. Nezapomeňte nás proto sledovat na InstagramuFacebooku

Kdo je tedy podle nás superhrdina? 

Za nás je to jednoznačně člověk z masa a kostí. Třeba někdo z našeho okolí, kdo nás inspiruje, u koho spatřujeme neuvěřitelnou sílu, ať už fyzickou nebo psychickou. Napadá vás někdo takový? Pro nás jsou to třeba naši lektoři, kteří jsou naprostou špičkou v tom, co dělají. 

Třeba taková Růženka Kunstýřová je Mistryní světa v Pole Sport, ale mimo to hlavně výbornou trenérkou s neustále plně obsazenými kurzy, a brzy již dvojnásobnou maminkou. 

Nebo naše zakladatelka Denča Ozdobinski (Kudláčková) – povyhrávala, co se dalo od pole dance přes fitness, a ještě má vlastní studio a online platformu s výukovými videi. Viděli jste některá naše videa? Že ne? Tak to je skutečná chyba, protože teprve ve videích s Denčou a i dalšími našimi lektory pochopíte, co to znamená učit se od profesionála. 

Denča má studio s dalším z našich lektorů Romčou Gemrotem. Většího experta na stojky s tyčí i mimo ni asi v ČR jen tak nepotkáte. Roman je člověk, který s lidským tělem pracuje velmi komplexně a na jeho lekcích se skutečně naučíte, co je to kontrolovaný pohyb. 

Takto bychom mohly pokračovat i přes Anet Antošovou, která má u nás na www.fitplayce.cz lekce Fusion&Tricks. Věříme, že Anet určitě znáte, protože to je jedna z nejúspěšnějších tanečnic v České republice. 

Dalším naším superlektorem je i Deny Dejsun, jedna z mála u nás v ČR, která má pravou certifikaci na výuku poslední dobou velmi populárního stylu Frame Up. My bychom se nebáli tvrdit, že je ve Frame Up nejlepší u nás. 

Na spinovce se u nás můžete učit od Valerie Smejkalové. Věděli jste, že Vali je teprve 21 let? A to už má svůj vlastní produkt a značku Mermaid‘s Grip. Slyšeli jste s ní náš podcast, mimo jiné i o jejích zdravotních problémech, které zvládá jako skutečná superhrdinka? Poslechněte si ho tady a posuďte sami.

Hlavní pointa ale je, že ačkoliv všichni naši lektoři mají za sebou řadu úspěchů, ať už osobních nebo pracovních, tak jsou to obyčejní lidé, jako třeba vy. Smyslem naší motivační kampaně je tedy vám hlavně dodat odvahu, sílu nebo třeba odhodlání k tomu vážit si sami sebe, jako skutečného superhrdiny. Superhrdina je totiž podle nás někdo, kdo si sám sebe váží, ale zároveň neusíná na vavřínech a pracuje na sobě, ať už jde o práci na tělesné kondici nebo třeba o duševní rozvoj. Držíme vám palce, sledujte pro inspiraci, jak pracovat na svém superhrdinství naše sociální sítě a využijte naše výuková videa, abyste zapracovali na té fyzické stránce. 

A kdo je podle vás superhrdina? Dejte nám vědět v komentářích.