Reference a příběhy

našich členů

Fitplayce bych ráda doporučila všem, kteří si doma rádi zacvičí a preferují, když jejich trénink někdo vede. Jednotlivé lekce jsou krásně natočené a všechny prvky detailně vysvětlené a ukázané. Oceňuji také přehlednost stránek a rozdělení lekcí dle obtížnosti. Moc vám fandím, hezká práce ❤️⭐️
Eva Gothardová
Vďaka Fitplayce môžem bez problémov trénovať v pohodlí domova. Kurzy sú prehľadne rozdelené do sekcií a aj úplný začiatočník sa dozvie cenné rady a postupy k jednotlivým prvkom, ktoré bez problémov pochopí 🙂 Je super, že existuje takéto niečo v českom jazyku ! ♥️
Simona Čajkovičová
Na Fitplayce se mi nejvíce líbí struktura, vše je dopodrobna vysvětlené (zároveň bez zbytečností; tzn. je řečeno, co řečeno má být), grafika, rozmanitost posilovacích lekcí, možnost si značit ,co již máme zvládnuto, choreografie, atd.
Romana Matušková
Za mě je Fitplayce super nápad. Je to skvělá možnost, jak se toho spoustu naučit nebo si jen zacvičit. Vše je vysvětlené úplně od začátku a hlavně důkladně a srozumitelně. Navíc jsou v kurzech skvělí trenéři, se kterými to jde ještě snadněji. 😊
Jana Macháčková
Fitplayce jsou skvělé webové stránky pro všechny věkové kategorie. Každý si tam najde to své. Lekce jsou atraktivní a snadno pochopitelné. Mám osobní zkušenost s trenéry a jsou ti nejlepší v oboru.
Andrea Kudláčková
Chci velmi ocenit kvalitu natočených videí, ohledně tréningu, stravy, protahování, cviky na tyči.. 👍💯 Vše je dostupné a kvalitní. Za mě ,, propracovaný " TOP spojení s lidmi přes online pole dance z pohodlí domova. 🥰🤸 Mám členství a jsem za to ráda. Cvičím podle toho a je to super ❤️💃 Za sebe můžu jen a jen DOPORUČIT 🙏.
Ilona Berkyová
Fitplayce bych shrnula jedním slovem - profesionalita! Kombinace nejšpičkovějších lektorů ve svém oboru, perfektní kvalita videí a přehledná a krásná grafika.
Klára Březinová Hájková
Jsem vždy mile překvapená, jak skvěle propracovaná jsou treninková videa na Fitplayce. Pár už jsem jich na netu shlédla, ale takto pěkně vysvětlené prvky jsou jen tady. Nejvíc asi využívám kondiční sestavy. Trvají jen dvacet minut a přesto si pořádně zacvičí celé tělo. A nejsou zdaleka jen pro tanečnice poledance. Cvičit doma s Denisou, nebo Romanem je pro mě radost.
Tereza Daňková
Pole dance je skvělý program pro začátečníky i pokročilé. Mám členství na této platformě teprve dva týdny, a už jsem jako mírně pokročilá objevila spoustu mezer a naprosto skvělá jsou i doplňující videa - strečink, stojky, exotic. Moc děkuji za možnost pracovat na sobě i z pohodlí domova / bez přítomnosti trenéra! Jsem naprosto nadšená.
Dominika Girethová
Projekt Fitplayce mě velmi zaujal. Je to skvělá příležitost, jak si zacvičit doma. Webová platforma nabízí lekce všech úrovní (od začátečníků po pokročilé), rozcvičku na začátku, protažení na konci, posilování, flexibilitu a spoustu bonusových videí. Člověk nemusí trávit čas hledáním vhodných videí na internetu, protože na Fitplayce je vše na jednom místě. Web je přehledný, lektoři vše výborně vysvětlují a videa jsou profesionálně natočená. V pole dance jsem začátečník a nejvíce oceňuji to, že na osobní lekce i online lekce mám jednoho lektora (kurzy lektorky Denči navštěvuji i osobně ve studiu). Všem vřele doporučuji 🙂
Veronika Adamcová
S Pole dance jsem začala před třemi lety a s nadšením si koupila tyč domů. Potom se mi ale narodily dvě krásné děti a já teď začínám znovu od začátku. Fitplayce všude chválím a vřele doporučuji, protože jsem z něj jednoduše nadšená! Našla jsem zde hlavně velkou motivaci do startu. Líbí se mi, jak je komplexní. Neustále přibývají nová videa, choreografie, exotic, stojky, kondiční tréninky, protahování apod. Je toho tolik a přitom, tak přehledné. Moc Vám za Vaši práci děkuji.
Jana Kiliánová
Fitplayce mě mile překvapil, všechno krásně vysvětlené a postupně "dávkované". K tomu navíc dostanete jako bonus nejsympatičtější lektorku Denču, kterou jsem doposud poznala. Vřele doporučuji, osobně mi Fitplayce pomohlo se zopakováním a dopilováním základních věcí pro instruktorský kurz. Skvělé jsou i tipy na zdravé mlsání o:). V současné době si myslím, že to je záchrana pro všechny, co nechtějí vypadnout z formy nebo jim z určitého důvodu nevyhovuje docházet do studia.
Michaela Schickerová
Fitplayce je naprosto skvělý a propracovaný projekt nejen pro všechny příznivce pole dance a cvičení. Naleznete tam inspiraci na domácí trénink, rady, jak posílit své tělo a zlepšit svou flexibilitu. Doporučuji všem, protože tento web nabízí komplexní informace s parádní grafikou a profesionálním vysvětlením. Jsem nadšená z každého podcastu - rozhovoru se známými osobnostmi z pole dance světa nebo ze živého vysílání na instagramu/facebooku. Je to jedinečná možnost být s Vámi v blízkém kontaktu, i když jsem z úplně jiného koutu republiky. Těším se na další zajímavé příspěvky a novinky, které si pro nás nachystáte.
Veronika Šutová
Proč Fitplayce? Jsem velmi časově vytížená , jsou dny kdy počítám každou minutu a není v mých silách se přesouvat do fitka či na lekci ,přesto o svou dávku pohybu nechci přijít....online lekce jsou skvělým řešením....ušetřím spoustu času cestováním ,v pohodlí domova vyberu typ lekce a nic nebrání v tom si parádně zacvičit. Tréninky jsou vedeny tak ,aby každý jednoduše pochopil jak správně cvičit, jsou zaměřeny na všechny pokročilosti , můžete posilovat ,protahovat ,zdokonalit se v pole dance...zkrátka záleží jen na vás... Držím Fitplayce palce...tenhle projekt si zaslouží být úspěšný 🙂
Šárka Diringerová Dědková
Pole dance se věnuji několik let. Tyč mám doma, a proto vítám Fitplayce jako skvělou příležitost trénovat doma tak, aby to mělo nějaký smysl a řád. A procvičovat a zdokonalovat se v tom, co jsem se naučila během pravidelných lekcí na kurzech. Současně se tímto způsobem nabízí možnost vracet se k procvičování prvků z předchozích lekcí. Využívám všechny lekce včetně kondičních tréninků, stojek, a určitě se pasivně podívám i na lekce exotic. Fitplayce bych doporučila úplně pro všechny, a to jak pro začátečníky, pokročilé poledancery a poledancerky, ženy i muže. Hodí se pro všechny, kteří si chtějí "jen" pořádně "zamakat", a hodí se pro všechny věkové kategorie. Jsem za ně velmi vděčná.
Monika Pulcová
Fitplayce mi přijde jako super koncept. Nejčastěji cvičím podle videí kondičních tréninků, které mě překvapily svojí účinností. Opravdu na sobě cítím zlepšení fyzické kondice, vytrvalosti a zpevnění těla. Líbí se mi, že trénink trvá "jen" 20 minut a proto si ho můžu zacvičit, ikdyž nemám moc času. Každý cvik ve videu je dobře vysvětlený a videa si zvládne zacvičit i začátečník (cvičí je i moje maminka!). Po každém kondičním tréninku využívám i sekci "Flexibilita". Deniska ve videích vše dobře vysvětlí. I v této oblasti na sobě pozoruji posun a to konkrétně v rozsahu provedení jednotlivých cviků. Takže za mě super, super a rozhodně doporučuji!
Veronika Brzobohatá
Právě jsme s mužem docvičili na Fitplayce. Po závěrečném strečinku ještě ležíme na zemi a přemlouváme jeden druhého, aby donesl vodu. Typ a náročnost tréninku jsme si ale zvolili sami. Velká výhoda Fitplayce je, že si hodinu můžeme poskládat jak puzzle podle toho, jak chceme nebo potřebujeme. Protože muž Pole Dance necvičí, tak jsme dali rozcvičku, dva kondiční tréninky a protahování. Zítra mě čeká Pole Dance a pak zase kondiční trénink. A tak pořád dokola. ^_^ Je super, když si můžu na jedné stránce vybrat z tolika různých cvičení a ještě si vybrat náročnost. Na konci dne pak můžu vinit jen sebe z toho, že se můžu nebo nemůžu hýbat. Doporučujeme všemi dvaceti! ❤️
Tereza Wittichová
Pole dance se věnuji již téměř 10 let a proto jsem si ze začátku říkala, že Fitplayce není pro mě. Když ale postupně přibývala videa s kurzem stojek, posilováním a flexibilitou, začala jsem být zvědavá. Zlom přišel s druhým nouzovým stavem a akcí vyzkoušet si členství na týden a hlavně přibyl kurz Exotic! Neuběhl ani celý týden a programu jsem absolutně poropadla a bez váhání si zaplatila další členství, stáhla tréninkový plán a teď už se každý den těším na další trénink. Nejvíce oceňuji kreativní Warm Upy (které se mi nikdy samotné nechtěly vymýšlet) a také možnost si přehledně zaznamenávat pokroky. Skutečně jsem nadšená a moje domácí cvičení tak dostalo hlavu a patu a není to jen takové to "odnikud-nikam". Vidím progres a ten mě motivuje se zase posouvat dál a za to moc děkuji.
Karolína Rycková
Už tomu bude rok, co cvičím s Fitplayce. Jsem nesmírně ráda, že tým Fitplayce zrealizoval tak úžasný projekt a dal dohromady postup na pole dance prvky z různých pokročilostí. Konečně nemusím přemýšlet, jaký prvek jsem se to na lekci vlastně učila a jak jsem se do něj dostala. Díky profesionálním lektorům a výborně vysvětleným postupům si můžu natrénovat prvky se správnou technikou. A pro ty lenochy, jako jsem já, jsou k dispozici videa s warm upem a cool downem, které už pravidelně zařazuji před a po cvičení 🙂 Nejen ke sportu jako je pole dance se hodí i další možnosti, které Fitplayce nabízí, ráda využívám flexibilitu, stojky a posilování, které mi dá i přes pravidelný trénink pořádně zabrat. Rozhodně doporučuji! ♥
Nikola Kašubová
Na pole dance chodím tři roky s tím, že možnost tréninku s trenérkou mám maximálně jednou týdně. Od Vánoc mám tyčku i doma, ale do té doby jsem se na ní maximálně párkrát zhoupla, protože jsem ten typ, který nad sebou potřebuje dohled a vedení tréninku, jinak se k ní postavím a nevím, kde začít 🙂. Letos v březnu, kdy se začalo všechno zavírat a měla jsem spoustu času jsem si uvědomila, že to, co mám doma, bych měla využít a zaplatila jsem si první měsíc treninků s vámi. Začala jsem znovu od začátečníků a postupně mě tréninky doma začaly hrozně bavit. Měla jsem cíle, motivaci, plán treninku a za ty tři měsíce domácí karantény jsem se myslím dost posunula a neskutečně mě to nakoplo 🙂 Teď s vámi trénuju tak čtyřikrát pětkrát týdně, rozvičuju se s vámi, posiluju s vámi, protahuju se s vámi (poprvé v životě dělám šňůru místo provazu 😁😂). Absolutně mi vyhovuje, že si po tyčce mužu dát ještě kondiční trénink (ať už Denisky nebo Romana gymnastický, který mě jako bývalou gymnastku hrozně baví), protože je krátký, ale dynamický a mužu si sama určit intenzitu cvičení. U strečinku mám na výběr, jakou partii těla chci zrovna protáhnout a nezabere mi to víc jak deset minut. Takže za mě mužu jedině doporučit, protože já jsem maximálně spokojená, díky vám jsem začala tenhle sport milovat a víc si v něm věřit. Teším se na další lekce, spolupráci a chtěla bych vám moc poděkovat za to, co pro nás poledancerky děláte 🙂❤️
Ivana Langová
Fitplayce jsem objevila díky jejich partnerství s tanecnityce.cz, a záhy jsem si měsíční členství prodloužila na dlouhodobé. Možná se ptáte, co mě k tomu dovedlo. Deniska je skvělá pole dancerka a všechny prvky vysvětluje od začátku do konce tak, že to dává smysl a je to jednoduše pochopitelné Způsob, kterým vysvětluje jednotlivé prvky, se mě moc líbí. Klidně, jednoduše, efektivně a zároveň motivačně. Vždy mám při videu pocit „já to určitě ZVLÁDNU“, i když se učím úplně nový prvek. Když se s kamarádkou bavím o nějakém novém, zajímavém prvku (např. Chopstick) a nevíme jak ho správně provést, stačí se podívat na Fitplayce a máme jistotu, že ho tam najdeme a že je odborně vysvětlen tak, abychom se ho naučily technicky správně. Jednoduchost a koncepce videí, kde v přehledu jednoduše najdu prvek, který se chci naučit / zlepšit / pouze zopakovat. I když dělám Pole Dance téměř 2 roky (z toho posledního ¾ roku v (ne)karanténě), využívám všechny úrovně, které Fitplayce poskytuje: Začátečníky pro zopakovaní si základu a zlepšení techniky, Mírně pokročilé pro prvky, které mě na hodinách moc nešly (a někdy mě i dobře demotivovali), a teď mám možnost se je učit znova a znova, a mám pocit že mám lektorku hned vedle sebe. A když chci výzvu, tak se podívám na něco ze středně pokročilých a zkouším úplně nové prvky! Mým největším úspěchem s Fitplayce je Superman, který mě byl vždy slibován, a pak se opět objevil lockdown a na Supermana se nedostalo. Ovšem díky Denisce a jejímu videu jsem se na Supermana vrhla sama a hned první trénink jsem slavila úspěch. S Fitplayce mě pole dance baví a dodává mě motivaci pracovat na sobě a učit se nové prvky bez ohledu na to, zda zrovna řádí ta která vlna pandemie.
Monika Hercekova